Kalendarz zajęć (Zdrofit Gocław)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 18 do 24-02-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30  
25 min 22 wolnych

30' TABATA

Piotrek P.

 
25 min 22 wolnych

30' TABATA

Piotrek P.

     
07:00      
55 min 28 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

     
07:15
55 min 15 wolnych

CROSS TRAINING

Roland Sz.

55 min 15 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min 15 wolnych

CROSS TRAINING

Roland Sz.

55 min 18 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min 19 wolnych

CROSS TRAINING

Roland Sz.

   
07:30    
55 min 13 wolnych

POWER JOGA

Adrian Mt.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 17 wolnych

POWER JOGA

Karolina J.

   
08:00
25 min 38 wolnych

30' BRZUCH

Wiktoria G.

 
25 min 40 wolnych

30' BRZUCH

Beata Żu.

 
55 min 35 wolnych

POWER BAR

Natalia Kp.

55 min 21 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Michalina B.

55 min 22 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Irina M.

08:15  
25 min 39 wolnych

30' BRZUCH

Ewa U.

 
55 min 40 wolnych

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

     
08:30
25 min 37 wolnych

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min 5 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

25 min 40 wolnych

30' POŚLADKI

Beata Żu.

 
55 min 21 wolnych

CROSS TRAINING INTRO

Roland Sz.

   
   
55 min 6 wolnych

MMA INTRO

Marek M.

55 min 23 wolnych

MOBILITY

Beata Żu.

08:45  
25 min 39 wolnych

30' POŚLADKI

Ewa U.

         
09:00
55 min 31 wolnych

POWER BAR

Wiktoria G.

 
55 min 38 wolnych

STRETCHING

Beata Żu.

 
25 min 41 wolnych

30' BRZUCH

Natalia Kp.

55 min 24 wolnych

FIT BALL

Michalina B.

25 min 24 wolnych

30' TABATA

Irina M.

       
55 min 40 wolnych

JOGA

Agnieszka A.

09:15  
55 min 21 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min 13 wolnych

FIT BALL

Patrycja K.

55 min 32 wolnych

PILATES

Ewa U.

 
55 min 15 wolnych

CROSS TRAINING WEIGHTLIFTING

Robert C.

55 min 22 wolnych

CROSS TRAINING INTRO

Roland Sz.

     
55 min 24 wolnych

ROWERY T

Adam P.

55 min 22 wolnych

ROWERY S

Kornelia M.

09:30  
25 min 21 wolnych

30' STRETCH

Anatolij Cz.

   
55 min 16 wolnych

FIT BALL

Natalia Kp.

55 min 41 wolnych

POŚLADKI+BRZUCH

Irina M.

55 min 19 wolnych

POŚLADKI+BRZUCH

Irina M.

09:45        
55 min 12 wolnych

MMA INTRO

Marek M.

   
10:00
55 min 17 wolnych

JOGA

Asia T.

55 min 17 wolnych

JOGA

Anatolij Cz.

 
55 min 23 wolnych

JOGA

Asia T.

 
55 min 23 wolnych

TABATA TRAINING

Michalina B.

55 min 39 wolnych

SHAPE

Marta Ch.

55 min 36 wolnych

STRETCHING

Natalia Kp.

       
10:15  
55 min 11 wolnych

DLA MAM

Ewa U.

55 min 35 wolnych

DLA MAM

Patrycja K.

55 min 24 wolnych

DLA MAM

Ewa U.

 
55 min 24 wolnych

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min 23 wolnych

CROSS TRAINING

Roland Sz.

     
55 min 19 wolnych

ROWERY T

Adam P.

55 min 22 wolnych

ROWERY S

Kornelia M.

10:30        
55 min 22 wolnych

STRETCHING

Natalia Kp.

55 min 39 wolnych

TBC

Irina M.

55 min 19 wolnych

FIT BALL

Irina M.

11:00  
55 min 19 wolnych

AKTYWNY SENIOR

Beata Żu.

 
55 min 18 wolnych

AKTYWNY SENIOR

Wiktoria G.

 
55 min 21 wolnych

POŚLADKI+BRZUCH

Michalina B.

55 min 32 wolnych

POWER BAR

Marta Ch.

11:15          
55 min 24 wolnych

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min 25 wolnych

CROSS TRAINING ADVANCE

Roland Sz.

11:30  
25 min 13 wolnych

30' TABATA

Wiktoria G.

   
25 min 18 wolnych

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min 34 wolnych

POWER BAR

Wiktoria G.

55 min 22 wolnych

STRETCHING

Irina M.

12:00  
25 min 40 wolnych

30' BRZUCH

Beata Żu.

25 min 32 wolnych

30' TABATA

Wiktoria G.

25 min 38 wolnych

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min 17 wolnych

CROSS TRAINING

Wiktoria G.

25 min 25 wolnych

30' MOBILITY

Michalina B.

55 min 24 wolnych

ZUMBA

Marzena S.

55 min 7 wolnych

CROSS TRAINING

Wiktoria G.

         
12:15          
55 min 19 wolnych

BOKS

Maciej K.

55 min 6 wolnych

KETTLEBELL

Paweł Tr.

12:30  
25 min 39 wolnych

30' POŚLADKI

Beata Żu.

25 min 13 wolnych

30' BRZUCH

Wiktoria G.

25 min 37 wolnych

30' BRZUCH

Wiktoria G.

 
55 min 23 wolnych

STRETCHING

Wiktoria G.

 
12:45          
55 min 39 wolnych

ZUMBA

Ania D.

 
14:00          
55 min 30 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

55 min 41 wolnych

POWER JOGA

Anatolij Cz.

15:00          
55 min 28 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

 
15:30
55 min 32 wolnych

POŚLADKI+BRZUCH

Agnieszka A.

55 min 31 wolnych

STRETCHING

Kasia S.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 38 wolnych

ABT

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

     
16:30
25 min 35 wolnych

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min 19 wolnych

POWER JOGA

Karolina J.

25 min 29 wolnych

30' BRZUCH

Wiktoria G.

25 min 24 wolnych

30' INTERWAŁ

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

   
55 min 40 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Nc.

55 min 15 wolnych

PILATES

Agnieszka A.

 
55 min 20 wolnych

JOGA

Agnieszka A.

   
16:45
55 min 5 wolnych

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min -3 wolnych

KETTLEBELL

Paweł Tr.

 
55 min 30 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

55 min 21 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
17:00
55 min 12 wolnych

POWER BAR

Wiktoria G.

55 min 18 wolnych

POŚLADKI+BRZUCH

Ania Kn.

25 min 28 wolnych

30' POŚLADKI

Wiktoria G.

25 min 40 wolnych

30' BRZUCH

Marta Ch.

25 min 22 wolnych

30' POŚLADKI

Beata Żu.

55 min 40 wolnych

SHAPE

Ania Kn.

55 min 27 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

     
55 min 21 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia T.

55 min 26 wolnych

ROWERY T

Asia B.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 24 wolnych

TBC+STEP

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 32 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

 
17:15
55 min 16 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 7 wolnych

CROSS TRAINING INTRO

Piotrek P.

       
 
55 min -3 wolnych

ROWERY S

Jarek W.

17:30
55 min 12 wolnych

TABATA TRAINING

Ewa U.

55 min 32 wolnych

TABATA TRAINING

Ewa U.

55 min 16 wolnych

PILATES

Agnieszka A.

25 min 41 wolnych

30' POŚLADKI

Marta Ch.

25 min 22 wolnych

30' BRZUCH

Beata Żu.

 
55 min 40 wolnych

STRETCHING

Magda Nc.

   
55 min 29 wolnych

TABATA TRAINING

Wiktoria G.

     
17:45
55 min 0 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min 17 wolnych

CROSS TRAINING

Emil K.

 
55 min 23 wolnych

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min 23 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
 
55 min 24 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

55 min 25 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

 
18:00
55 min -1 wolnych

SHAPE

Wiktoria G.

55 min 15 wolnych

TBC

Ania Kn.

 
55 min 37 wolnych

SHAPE

Marta Ch.

55 min 25 wolnych

ROWERY T

Asia B.

ZASTĘPSTWO

25 min 41 wolnych

30' BRZUCH

Ania Kn.

55 min 24 wolnych

POŚLADKI+BRZUCH

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

   
55 min 22 wolnych

STRETCHING

Asia T.

55 min 20 wolnych

STRETCHING

Beata Żu.

 
55 min 28 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

 
55 min 36 wolnych

TBC

Ewa U.

 
18:15
55 min 10 wolnych

ROWERY S

Krzysztof D.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 18 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

       
 
55 min -4 wolnych

ROWERY S

Jarek W.

18:30
55 min 11 wolnych

TBC

Ewa U.

55 min -2 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min 22 wolnych

TBC

Wiktoria G.

   
25 min 41 wolnych

30' STRETCH

Ania Kn.

55 min 40 wolnych

SALSATION

Dominika K.

18:45
55 min 9 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min 15 wolnych

CROSS TRAINING

Emil K.

 
55 min 22 wolnych

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min 22 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
 
55 min 1 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

55 min 23 wolnych

ROWERY S

Norbert F.

 
19:00
55 min 27 wolnych

JOGA

Agnieszka A.

55 min 7 wolnych

FAT BURNING

Michalina B.

 
55 min 23 wolnych

POWER BAR

Wiktoria G.

55 min 13 wolnych

FIT BALL

Irina M.

55 min 39 wolnych

PILATES

Agnieszka A.

55 min 25 wolnych

SHAPE

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

   
55 min 13 wolnych

POWER JOGA

Karolina J.

55 min 28 wolnych

ROWERY S

Artur B.

   
 
55 min 41 wolnych

TABATA TRAINING

Ewa U.

19:15
55 min -1 wolnych

ROWERY T

Adam P.

 
55 min 14 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

       
 
55 min 17 wolnych

ROWERY S

Kornelia M.

19:30
55 min 9 wolnych

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

 
55 min 32 wolnych

SHAPE

Marta Ch.

     
55 min 44 wolnych

ZUMBA

Dominika K.

 
55 min 16 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Żu.

 
19:45
55 min 10 wolnych

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min 4 wolnych

CROSS TRAINING WEIGHTLIFTING

Robert C.

 
55 min 17 wolnych

CROSS TRAINING INTRO

Kuba K.

55 min 20 wolnych

CROSS TRAINING INTRO

Piotrek P.

   
 
55 min 0 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

55 min 23 wolnych

ROWERY S

Norbert F.

 
20:00
55 min 21 wolnych

PILATES

Agnieszka A.

25 min 16 wolnych

30' TABATA

Michalina B.

 
55 min 37 wolnych

BRZUCH+STRETCH

Kasia S.

55 min 41 wolnych

POWER JOGA

Patrycja K.

55 min 42 wolnych

JOGA

Agnieszka A.

25 min 25 wolnych

30' TABATA

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

   
55 min 20 wolnych

STRETCHING

Karolina J.

55 min 25 wolnych

ROWERY S

Artur B.

   
 
55 min 40 wolnych

SHAPE

Irina M.

20:15
55 min 10 wolnych

ROWERY T

Adam P.

 
55 min 16 wolnych

MOBILITY

Piotrek P.

       
 
55 min 25 wolnych

ROWERY S

Kornelia M.

20:30
55 min 9 wolnych

STRETCHING

Beata Żu.

55 min 2 wolnych

POWER JOGA

Alicja Z.

ZASTĘPSTWO

55 min 7 wolnych

JOGA

Mirella G.

     
25 min 24 wolnych

30' BRZUCH

Katarzyna Sp.

ZASTĘPSTWO

 
55 min 18 wolnych

TBC+STEP

Michalina B.

55 min 28 wolnych

POWER BAR

Marta Ch.

 
20:45
55 min 14 wolnych

MOBILITY

Piotrek P.

55 min 15 wolnych

ROWERY S

Norbert F.

 
55 min 13 wolnych

CROSS TRAINING WEIGHTLIFTING

Robert C.

55 min 18 wolnych

BOKS

Maciej K.

   
   
55 min 25 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

 
21:00
55 min 22 wolnych

ZUMBA

Katarzyna Gn.

   
55 min 40 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia S.

55 min 42 wolnych

ZUMBA

Łukasz G.

   
 
55 min 23 wolnych

ZUMBA

ZASTĘPSTWO

ZASTĘPSTWO

 
21:15
55 min 12 wolnych

ROWERY T

Magda Dk.

 
55 min 15 wolnych

BOKS

Maciej K.

       
21:30
55 min 14 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Żu.

25 min 32 wolnych

30' BRZUCH

Michalina B.

55 min 35 wolnych

ZUMBA

Katarzyna Gn.

       
22:00
25 min 31 wolnych

30' STRONG.

Katarzyna Gn.

           
← →