Kalendarz zajęć (Zdrofit Gocław)

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30  
25 min

30' TABATA

Piotrek P.

 
25 min

30' TABATA

Piotrek P.

     
07:00      
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

     
07:15
55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

 
55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

   
07:30    
55 min

POWER JOGA

Karolina J.

 
55 min

POWER JOGA

Karolina J.

   
08:00
25 min

30' BRZUCH

Wiktoria G.

     
55 min

POWER BAR

Angelika M.

   
08:15  
55 min

TBC

Ewa U.

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

     
08:30
25 min

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

MMA INTRO

Marek M.

     
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Irina M.

09:00
55 min

FIT BALL

Natalia Kp.

 
55 min

FIT BALL

Angelika M.

 
25 min

30' BRZUCH

Angelika M.

   
55 min

POWER BAR

Wiktoria G.

   
09:15  
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

PILATES

Patrycja K.

55 min

PILATES

Ewa U.

 
55 min

CROSS TRAINING WEIGHTLIFTING

Robert C.

55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

     
55 min

ROWERY T

Adam P.

55 min

ROWERY S

Kornelia M.

09:30        
25 min

30' MOBILITY

Angelika M.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Irina M.

25 min

30' BRZUCH

Irina M.

55 min

FIT BALL

Natalia Kp.

 
55 min

JOGA

Agnieszka A.

09:45        
55 min

MMA INTRO

Marek M.

   
10:00
55 min

JOGA

Asia T.

 
55 min

STRETCHING

Angelika M.

   
55 min

TABATA TRAINING

Michalina B.

55 min

TBC

Irina M.

55 min

STRETCHING

Natalia Kp.

     
10:15  
55 min

DLA MAM

Ewa U.

55 min

DLA MAM

Patrycja K.

55 min

DLA MAM

Ewa U.

 
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Roland Sz.

     
55 min

ROWERY T

Adam P.

55 min

ROWERY S

Kornelia M.

10:30        
55 min

STRETCHING

Natalia Kp.

55 min

TBC

Irina M.

 
11:00  
55 min

AKTYWNY SENIOR

Beata Żu.

 
55 min

AKTYWNY SENIOR

Wiktoria G.

 
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Michalina B.

55 min

POWER BAR

Irina M.

11:15          
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

 
11:30  
25 min

30' TABATA

Wiktoria G.

   
25 min

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min

POWER BAR

Wiktoria G.

 
12:00  
25 min

30' BRZUCH

Beata Żu.

 
25 min

30' TABATA

Wiktoria G.

55 min

CROSS TRAINING

Wiktoria G.

25 min

30' MOBILITY

Michalina B.

55 min

FIT BALL

Irina M.

55 min

CROSS TRAINING

Wiktoria G.

     
55 min

ZUMBA

Marzena S.

12:15          
55 min

BOKS

Maciej K.

55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

12:30  
25 min

30' POŚLADKI

Beata Żu.

 
25 min

30' BRZUCH

Wiktoria G.

 
55 min

STRETCHING

Wiktoria G.

 
14:00          
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

 
15:00          
55 min

SALSATION

Dominika K.

 
15:30
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Agnieszka A.

55 min

STRETCHING

Karolina J.

         
16:00          
55 min

SALSATION

Dominika K.

 
16:30
55 min

PILATES

Agnieszka A.

55 min

POWER JOGA

Karolina J.

25 min

30' BRZUCH

Wiktoria G.

     
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Magda Nc.

   
55 min

POWER JOGA

Agnieszka A.

 
16:45
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

   
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
 
55 min

ROWERY S

Krzysztof D.

 
17:00
55 min

POWER BAR

Wiktoria G.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Ania Kn.

25 min

30' POŚLADKI

Wiktoria G.

25 min

30' BRZUCH

Wiktoria G.

25 min

30' POŚLADKI

Beata Żu.

55 min

SHAPE

Irina M.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY S

Krzysztof D.

     
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Karolina J.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY T

Magda Dk.

 
55 min

TBC+STEP

Klaudia Sg.

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

 
17:15
55 min

ROWERY S

Jarek W.

 
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Piotrek P.

       
 
55 min

ROWERY S

Jarek W.

17:30  
55 min

TABATA TRAINING

Ewa U.

55 min

PILATES

Agnieszka A.

25 min

30' POŚLADKI

Wiktoria G.

25 min

30' BRZUCH

Beata Żu.

 
55 min

STRETCHING

Magda Nc.

 
55 min

TABATA TRAINING

Wiktoria G.

     
17:45
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING

Emil K.

 
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
 
55 min

ROWERY S

Krzysztof D.

   
18:00
55 min

SHAPE

Wiktoria G.

55 min

TBC

Ania Kn.

 
55 min

SHAPE

Wiktoria G.

55 min

ROWERY T

Magda Dk.

25 min

30' BRZUCH

Irina M.

ZASTĘPSTWO

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Klaudia Sg.

   
55 min

STRETCHING

Karolina J.

ZASTĘPSTWO

55 min

STRETCHING

Beata Żu.

 
55 min

ROWERY S

Krzysztof D.

 
55 min

TBC

Ewa U.

 
18:15
55 min

ROWERY S

Jarek W.

 
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

       
 
55 min

ROWERY S

Jarek W.

18:30
55 min

TBC

Ewa U.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

SALSATION

Dominika K.

   
25 min

30' STRETCH

Irina M.

ZASTĘPSTWO

55 min

SALSATION

Dominika K.

   
55 min

TBC

Wiktoria G.

   
18:45
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

ROWERY T

Magda Dk.

 
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
   
55 min

ROWERY S

Norbert F.

 
19:00
55 min

JOGA

Agnieszka A.

55 min

FAT BURNING

Michalina B.

 
55 min

POWER BAR

Wiktoria G.

55 min

ROWERY S

Artur B.

55 min

PILATES

Agnieszka A.

55 min

SHAPE

Klaudia Sg.

   
55 min

POWER JOGA

Karolina J.

55 min

TABATA TRAINING

Ewa U.

   
19:15
55 min

ROWERY T

Adam P.

 
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

       
 
55 min

ROWERY S

Kornelia M.

19:30
55 min

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

55 min

ZUMBA

Dominika K.

55 min

SHAPE

Angelika M.

     
55 min

ZUMBA

Dominika K.

19:45
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING WEIGHTLIFTING

Robert C.

 
55 min

ROWERY S

Norbert F.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Piotrek P.

   
 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

   
20:00
55 min

PILATES

Agnieszka A.

25 min

30' TABATA

Michalina B.

 
55 min

BRZUCH+STRETCH

Kasia S.

55 min

POWER JOGA

Patrycja K.

55 min

JOGA

Agnieszka A.

25 min

30' TABATA

Klaudia Sg.

   
55 min

STRETCHING

Karolina J.

55 min

ROWERY S

Artur B.

   
 
55 min

SHAPE

Irina M.

20:15
55 min

ROWERY T

Adam P.

 
55 min

MOBILITY

Piotrek P.

       
 
55 min

ROWERY S

Kornelia M.

20:30  
55 min

POWER JOGA

Asia T.

55 min

JOGA

Mirella G.

     
25 min

30' BRZUCH

Klaudia Sg.

55 min

TBC+STEP

Michalina B.

55 min

POWER BAR

Angelika M.

 
20:45
55 min

MOBILITY

Piotrek P.

55 min

ROWERY S

Norbert F.

 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

     
21:00
55 min

ZUMBA

Katarzyna Gn.

     
55 min

ZUMBA

Łukasz G.

   
21:15
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

 
55 min

BOKS

Maciej K.

       
21:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Żu.

25 min

30' BRZUCH

Michalina B.

55 min

ZUMBA

Katarzyna Gn.

       
22:00
25 min

30' STRONG.

Katarzyna Gn.

           
← →