Kalendarz zajęć (Zdrofit Gocław)

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 15 do 21-07-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:30  
25 min

30' TABATA

Piotrek P.

 
25 min

30' TABATA

Piotrek P.

     
07:00      
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

     
07:15
55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

   
55 min

POWER BAR

Natalia Kp.

ZASTĘPSTWO

       
07:30
55 min

JOGA DYNAMICZNA

Karolina J.

 
55 min

JOGA DYNAMICZNA

Karolina J.

 
55 min

JOGA DYNAMICZNA

Karolina J.

   
08:00          
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Michalina B.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Irina M.

08:15
25 min

30' BRZUCH

Natalia Kp.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' BRZUCH

Ewa U.

25 min

30' BRZUCH

Beata Żu.

25 min

30' BRZUCH

Ewa U.

     
08:30    
55 min

MMA INTRO

Maciej K.

ZASTĘPSTWO

       
08:45
25 min

30' TABATA

Natalia Kp.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' POŚLADKI

Ewa U.

25 min

30' POŚLADKI

Beata Żu.

25 min

30' TABATA

Ewa U.

     
09:00          
55 min

FIT BALL

Michalina B.

25 min

30' TABATA

Irina M.

 
55 min

JOGA

Agnieszka A.

09:15  
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

FIT BALL

Patrycja Kb.

55 min

PILATES

Ewa U.

 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

ZASTĘPSTWO

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Roland Sz.

 
55 min

STRETCHING

Beata Żu.

   
55 min

ROWERY S

Iwona B.

09:30
55 min

FIT BALL

Natalia Kp.

25 min

30' STRETCH

Anatolij Cz.

   
25 min

30' STRETCH

Anatolij Cz.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Irina M.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Irina M.

   
55 min

FIT BALL

Natalia Kp.

   
09:45        
55 min

MMA INTRO

Maciej K.

ZASTĘPSTWO

   
10:00  
55 min

JOGA

Anatolij Cz.

   
55 min

JOGA

Anatolij Cz.

55 min

SHAPE

Michalina B.

55 min

SHAPE

Marta Ch.

10:15  
55 min

DLA MAM

Ewa U.

55 min

DLA MAM

Patrycja Kb.

55 min

DLA MAM

Ewa U.

 
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min

CROSS TRAINING

Roland Sz.

     
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY S

Iwona B.

10:30
55 min

STRETCHING

Natalia Kp.

     
55 min

STRETCHING

Natalia Kp.

55 min

TBC

Irina M.

55 min

FIT BALL

Irina M.

11:00  
55 min

AKTYWNY SENIOR

Beata Żu.

 
55 min

AKTYWNY SENIOR

Irina M.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Michalina B.

55 min

POWER BAR

Marta Ch.

11:15  
25 min

30' TABATA

Piotrek P.

ZASTĘPSTWO

   
25 min

30' TABATA

Paulina B.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

CROSS TRAINING ADVANCE

Roland Sz.

11:30          
55 min

POWER BAR

Marta Ch.

ZASTĘPSTWO

55 min

PILATES

Irina M.

12:00  
25 min

30' BRZUCH

Beata Żu.

55 min

AKTYWNY SENIOR

Monika Ż.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' POŚLADKI

Irina M.

ZASTĘPSTWO

55 min

CROSS TRAINING

Paulina B.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

ZUMBA

Marzena S.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

ZASTĘPSTWO

       
12:15            
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

12:30  
25 min

30' POŚLADKI

Beata Żu.

 
25 min

30' BRZUCH

Irina M.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

STRETCHING

Marta Ch.

ZASTĘPSTWO

 
   
55 min

ZUMBA

Ania D.

14:00          
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

55 min

JOGA DYNAMICZNA

Anatolij Cz.

15:00            
55 min

JOGA

Anatolij Cz.

15:30
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Agnieszka A.

55 min

STRETCHING

Karolina J.

 
55 min

ABT

Irina M.

     
16:30  
55 min

JOGA DYNAMICZNA

Karolina J.

25 min

30' BRZUCH

Roman Z.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' TABATA

Irina M.

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia S.

ZASTĘPSTWO

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Marta Ch.

55 min

JOGA

Renata K.

ZASTĘPSTWO

   
16:45
55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

55 min

KETTLEBELL

Paweł Tr.

 
55 min

BOKS

Maciej K.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
17:00
55 min

POWER BAR

Marta Ch.

ZASTĘPSTWO

 
25 min

30' POŚLADKI

Roman Z.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' BRZUCH

Irina M.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' POŚLADKI

Beata Żu.

   
   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia T.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

17:15
55 min

ROWERY S

Jarek W.

 
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Piotrek P.

 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

   
 
55 min

ROWERY S

Jarek W.

 
17:30
55 min

TABATA TRAINING

Ewa U.

55 min

POWER BAR

Marta Ch.

55 min

PILATES

Anna Cz.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' POŚLADKI

Irina M.

ZASTĘPSTWO

25 min

30' BRZUCH

Beata Żu.

 
55 min

STRETCHING

Kasia S.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

TABATA TRAINING

Ewa U.

       
17:45
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

ROWERY T

Magda Dk.

 
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
18:00
55 min

SHAPE

Marta Ch.

ZASTĘPSTWO

   
55 min

SHAPE

Marta Ch.

55 min

STRETCHING

Beata Żu.

25 min

30' BRZUCH

Kacper Żu.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Roman Z.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

STRETCHING

Asia T.

55 min

TBC

Ewa U.

   
18:15
55 min

ROWERY S

Jarek W.

 
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

   
 
55 min

ROWERY S

Jarek W.

 
18:30
55 min

TBC

Ewa U.

25 min

30' STRETCH

Marta Ch.

55 min

SALSATION

Dominika K.

   
25 min

30' POŚLADKI

Kacper Żu.

55 min

SALSATION

Dominika K.

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa U.

55 min

TBC

Marta Ch.

ZASTĘPSTWO

   
18:45
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING

Monika LeF.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

CROSS TRAINING

Kuba K.

55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

   
 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

55 min

ROWERY S

Magda Dk.

ZASTĘPSTWO

 
19:00
55 min

JOGA

Agnieszka A.

55 min

FAT BURNING

Michalina B.

 
55 min

JOGA DYNAMICZNA

Karolina J.

55 min

FIT BALL

Irina M.

55 min

PILATES

Agnieszka A.

55 min

TABATA TRAINING

Roman Z.

ZASTĘPSTWO

   
55 min

POWER BAR

Marta Ch.

ZASTĘPSTWO

55 min

TABATA TRAINING

Ewa U.

   
19:15
55 min

ROWERY T

Adam P.

 
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

   
 
55 min

ROWERY S

Kornelia M.

 
19:30
55 min

PŁASKI BRZUCH

Ewa U.

55 min

SALSATION

Dominika K.

55 min

POWER BAR

Marta Ch.

     
55 min

ZUMBA

Dominika K.

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Żu.

 
19:45
55 min

CROSS TRAINING

Piotrek P.

55 min

CROSS TRAINING WEIGHTLIFTING

Robert C.

 
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Kuba K.

     
 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

55 min

ROWERY S

Magda Dk.

ZASTĘPSTWO

20:00
55 min

PILATES

Agnieszka A.

55 min

TBC+STEP

Michalina B.

 
55 min

BRZUCH+STRETCH

Kasia S.

55 min

SHAPE

Irina M.

55 min

JOGA

Agnieszka A.

25 min

30' BRZUCH

Roman Z.

ZASTĘPSTWO

   
55 min

STRETCHING

Karolina J.

     
20:15
55 min

ROWERY T

Adam P.

 
55 min

MOBILITY

Piotrek P.

       
 
55 min

ROWERY S

Kornelia M.

20:30
55 min

STRETCHING

Beata Żu.

55 min

JOGA DYNAMICZNA

Żaneta J.

55 min

JOGA

Mirella G.

     
55 min

POWER BAR

Roman Z.

ZASTĘPSTWO

   
55 min

SHAPE

Marta Ch.

 
20:45
55 min

MOBILITY

Piotrek P.

55 min

ROWERY S

Magda Dk.

ZASTĘPSTWO

 
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

55 min

BOKS

Maciej K.

   
21:00
55 min

ZUMBA

Katarzyna Gn.

25 min

30' POŚLADKI

Michalina B.

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia S.

     
   
55 min

ZUMBA

Dominika K.

21:15
55 min

ROWERY T

Magda Dk.

 
55 min

BOKS

Maciej K.

       
21:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Żu.

25 min

30' BRZUCH

Michalina B.

55 min

ZUMBA

Stefan J.

       
22:00
25 min

30' STRONG

Katarzyna Gn.

           
← →